Łódzkie Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności

MaxiFootball współpracuje z klubami z regionu łódzkiego!!!

Do akcji przystąpiły najlepsze kluby z województwa łódzkiego, Mistrz Polski w siatkówce męskiej PGE Skra Bełchatów, drużyna siatkarek Organiki Budowlanych Łódź, vice-mistrz Polski w rugby - drużyna Budowlanych Łódź, grający w ekstraklasie Widzew Łódź oraz beniaminek tej ligi- ŁKS Łódź. Warto podkreślić również indywidualne wsparcie dla działań Fundacji MaxiFootball ze strony Macieja Mielcarza, Marcina Robaka oraz firmy GamaSport. Taka pomoc z pewnością ukazuje jak najlepszy wizerunek władz, ale przede wszystkim zawodników każdego z tych klubów jako profesjonalnych sportowców, którzy poza uprawianiem dyscypliny, czynnie pomagają młodym, potrzebującym osobom.


Takie wsparcie działań MaxiFootball przez w znacznym stopniu przyczyni się do realizowania celów statutowych Fundacji,w tym pomocy młodym zawodnikom dotkniętym groźnymi kontuzjami. MaxiFootball zajmuje się ich rehabilitacją. Dzięki kursom, szkoleniom oraz poradom psychologicznym, sportowcom łatwiej będzie odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Fundacja nawiązała również współpracę ze szkołami, uczniowskimi klubami sportowymi oraz domami dziecka. Placówki otrzymały zakupiony przez MaxiFootball sprzęt sportowy.

W ramach przewidzianego wsparcia, każdy z wymienionych klubów przeznaczył na aukcje koszulki swoich drużyn, gdzie podpisy złożyły ich największe gwiazdy, bądź też cała drużyna. Dodatkowo, niektórzy zawodnicy przekazali na cele aukcji indywidualne gadżety, m.in. Maciej Mielcarz oddał swoje rękawice. Warto podkreślić, że zwycięzcy odbiorą wylicytowane przedmioty z rąk fundatora MaxiFootball, Włodzimierza Smolarka.

Pomoc dla Fundacji MaxiFootball jest wspaniałym gestem ze strony klubów z województwa łódzkiego. To działanie ukierunkowane na niesienie pomocy młodym osobom, znajdującym się na sportowym, a niejednokrotnie życiowym zakręcie. To wsparcie to także idealna okazja do pokazania prospołecznego oblicza klubów. Dla nas, jako Fundacji,taka pomoc jest niezwykle ważna. To znak poparcia dla naszych inicjatyw - podkreśla Tomasz Koprowski, manager Fundacji MaxiFootball.

Kibice z województwa łódzkiego z niecierpliwością oczekiwali momentu, w którym nastąpi wspólne działanie klubów sportowych z regionu w imię jednego, wspólnego celu. Potwierdza to tylko zasadę, że sport może łączyć, a nie dzielić.Cieszy to w szczególności, kiedy taka inicjatywa może przyczynić się do pomocy potrzebującym, młodym sportowcom.

Wszystkie aukcje zostaną przeprowadzone za pośrednictwem największego portalu aukcyjnego w Polsce, który nadał im status aukcji charytatywnych.Aktualności

Nasi partnerzy